Świąteczne zestawy dla firm i dla bliskich. Katalog WineTaste by Kamecki jest już dostępny

Wine Taste| 2023-11-17 00:00:00| Komentarze:
Mamy największą w Polsce kolekcję win z Bordeaux, Burgundii i pełen wybór szampanów. A jeśli nie one - może cognac, rum lub whiskey? Ale to nie wszystko. Magia i świąteczny blask wybrzmiewają przy przeglądaniu katalogu świątecznego na 2023 rok, a w nim zestawy przygotowane specjalnie przez Piotra Kameckiego, założyciela WineTaste by Kamecki.

 

Zbliża się pora, gdy światła świąteczne rzucają blask na zimowe wieczory, a długie rozmowy przy stole łączą pokolenia. W WineTaste by Kamecki chcemy, aby te chwile stały się jeszcze bardziej magiczne i niezapomniane.

 

 

Święta to okazja, aby cieszyć się towarzystwem bliskich i odkrywać bogactwo winnych tradycji. Najlepiej z takimi butelkami, które na pewno się sprawdzą – i dla partnerów biznesowych, i dla bliskich. Wina, szampany, whisky, cognac, gin czy rum. Butelki większe i mniejsze – każda zmieści się w pudełku! Sprawdź ofertę i zamów online.

 

 

Wybierz coś sam albo sięgnij po nasz świąteczny katalog Wine Taste by Kamecki 2023. Znajdziesz w nim gotowe zestawy od Piotra Kameckiego. Niektóre trochę pikantne, w innych rządzą owoce, są też takie w stylu amerykańskim.

 

Piotr Kamecki – jeden z najbardziej utytułowanych sommelierów w Polsce. Kilkukrotny finalista i kandydat na Mistrzostwach Polski, Europy i świata. Pierwszy Polak na stanowisku wiceprezydenta Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów – ASI – Association de la Sommellerie Internationale odpowiedzialny za Europę. Współwłaściciel i prezes zarządu Wine Taste by Kamecki, partner w firmie Winkolekcja, współwłaściciel Wine Glass – przedstawiciela firmy Riedel w Polsce. Prowadzi podcast Winecast, gdzie dzieli się swoją wiedzą. Wine Taste współpracuje ze specjalistami w dziedzinie inwestycji i kolekcjonowania wina, luksemburską firmą Vinesia, a Piotr Kamecki jest jej doradcą.
Warto przeczytać:

Piotr Kamecki: Cierpliwym opłaca się inwestować w wino

Czy wino może być atrakcyjne dla inwestorów? Fizyczne aktywa, w tym wina, stają się coraz...

Mistrz winiarstwa zza oceanu. Historia Paula Lato

Na środkowym wybrzeżu Kalifornii mieszka winiarz, którego pasja i zaangażowanie wyniosły...

Czerwona Burgundia i jej pinot

Z jakiej części świata wybrać wino z tego szczepu? To temat na osobny artykuł lub nawet dwa...

Rioja, czemu jest tak oklaskiwana w świecie wina?

Jedno z najstarszych i strategicznych miejsc winiarskich w Hiszpanii – Rioja. W pierwszej...

Aukcja Fine Wine w Desa Unicum

  DESA Unicum przygotowuje pierwszy profesjonalny cykl aukcji wina, a Wine Taste jest...

Jakie wina świetnie łączą się z wielkanocnymi potrawami? Postaw na te sprawdzone pairingi

Wielkanoc już tuż za rogiem. Planujesz świąteczną ucztę? Dobrej jakości wino z pewnością...

Obserwuj na Instagramie: