Trybuszony Laguiole

Perfekcyjny mechanizm, atrakcyjny kształt, najwyższa jakość materiałów - te cechy sprawiają, że od ponad 140 lat Chateau Laguiole jest najlepszym producentem korkociągów na świecie.

Kształt trybuszonów, jaki znam dziś, stworzył francuski rzemieślnik Pierre Calmes. Był synem twórcy słynnych już wtedy noży Laguiole z Owernii. Pierre zmodyfikował ówczesny kształt dodając do niego śrubę korkociągu.

Dziś Chateau Laguiole cieszy się najwyższym uznaniem. To najbardziej rozpoznawalna marka korkociągów na świecie, która przygotowała specjalne edycje dla tak znanych organizacji jak światowe Stowarzyszenie Sommelierów ASI czy Court of Master Sommeliers.

Trybuszon Chateau Laguiole, najbardziej uznanej na świecie marki korkociągów. Wykonany ze stali nierdzewnej z rączką w kolorze (w zależności od modelu). Korkociąg w zestawie ze skórzanym etui.

Dożywotnia gwarancja!

Trybuszony Ligne W

Eleganckie i funkcjonalne korkociągi pochodzące z Francji. Autorem ich projektu jest Sebastien Lezier - właściciel i generalny manager słynnego Chateau Laguiole.

Ligne W została zaproponowana zarówno dla profesjonalnych sommelierów, jak i dla miłośników wina do wygodnego korzystania w domu.

Wine Taste proponuje linię L’Iroquois France - wygodne dwustopniowe korkociągi dostępne w kilku kolorach. Ich rączka wykonana jest z materiałów naturalnych, a za solidność odpowiadają użyte w trybuszonie stal nierdzewna i teflon. Dostępne w kolorach francuskiej flagi i czarnym.

Korkociąg Lignie W z serii L’Iroquois. Pochodzący z Francji trybuszon zaprojektowany przez właściciela słynnego Chateau Laguiole - Sebastiena Lezier.

Zadzwoń i kup