Degustacje

Wine Taste to idealne miejsce kameralnych degustacji i kolacji dla firm i osób prywatnych. Zapewniamy indywidualny dobór menu i wina. W Wine Taste można także degustować wino w ramach organizowanych przez nas otwartych spotkań dla klientów – informacje na temat takich wydarzeń znajdują się w naszych newsletterach i profilu na FB. Unikatową w Polsce formułą spotkań jest glass tasting – warsztaty ze szkłem Riedel.

KWI 11

Kolacja z gwiazdą Prioratu w Amber Room w Warszawie

Zapraszamy serdecznie na kolację "VALL LLACH – GWIAZDA PRIORATU", którą poprowadzi sam Albert Costa - właściciel Vall Llach!

zobacz więcej
LUT 21

Riedel Glass Tasting

Zapraszamy na Riedel Glass Tasting 21 lutego o godzinie 18.00 w Wine Taste przy Twardej 4 (Cosmopolitan). W programie porównanie trzech win w odpowiednio dopasowanych kieliszkach Riedel serii Veritas.

zobacz więcej
WRZ 27

Wine Dinner - wybitne wina Francji

Wine Taste by Kamecki i Restauracja Dom Polski mają zaszczyt zaprosić Państwa na pierwszy tej jesieni Wine Dinner. Tematem przewodnim będą wybitne wina Francji i specjalne menu z foie gras i najlepszą bezą w Warszawie. Kolację poprowadzi Piotr Kamecki.

zobacz więcej
PAŹ 17

Riedel Glass Tasting w Wine Taste!

W środę, 17 października Piotr Kamecki poprowadzi w Wine Taste przy Twardej 4 (Cosmopolitan) Riedel Glass Tasting!

zobacz więcej
LIS 22

Kolacja degustacyjna

Po wieczorze inspirowanym kuchnią węgierską, zapraszamy na 6 – cio daniową kolację degustacyjną w ciemno nawiązującą do polskich regionalnych kuchni w fine diningowej odsłonie. Tematem przewodnim będzie Kuchnia Pomorska.

zobacz więcej
MAR 1

Wine Dinner w restauracji Kanapa

Zapraszamy na enogastronomiczną kolację organizowaną wspólnie z prawdziwie ukraińska, warszawską restauracją Kanapa przy ul. Narbutta 10.

zobacz więcej
LIP 10

Degustacja win kalifornijskich i spotkanie z Paulem Lato

Wine Taste by Kamecki zaprasza na wieczór ze zjawiskowymi winami z Kalifornii. Gościem specjalnym będzie producent win polskiego pochodzenia, PAUL LATO.

zobacz więcej
LIS 7

Dzień otwartych butelek w Wine Taste!

Przypadek i intuicja nie zawsze działają na Twoją korzyść. Wino, które podarujesz w świątecznym prezencie klientowi, biznesowemu partnerowi, czy bliskiej osobie wybierz z sercem, polegając jednak na własnych zmysłach…

zobacz więcej
PAŹ 11

Pierwszy wieczór z cyklu Martin & Wine Heroes

Ceviche Bar i Wine Taste by Kamecki zapraszają na pierwszy wieczór z cyklu Martin & Wine Heroes.

zobacz więcej

Prowadzisz restaurację? Chcesz wspólnie z nami zorganizować Wine Dinner? Napisz do nas!